honda motorove stroje

Společnost HONDA patří mezi přední dodavatele zahradní techniky a je nositelem technického pokroku a inovace v tomto odvětví. Zahradní stroje HONDA jsou to nejlepší, co si za svoje peníze můžete koupit. Díky neustálému vývoji HONDA pravidelně připravuje svým zákazníkům mnoho novinek a vylepšení svých výrobků a udržuje si tak výrazný náskok před konkurencí. Zákazníci často ty to stroje používají profesionálním způsobem a ty vydrží neuvěřitelné nasazení. 


Na všechny námi dodávané stroje zajišťujeme kvalitní předprodejní, záruční apozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a příslušenství. Samozhřejmostí je i poradenský servis, neboť nespokojenost zákazníků často pramení ze špatného seznámení se strojem a zásadami pro jeho správný, bezpečný a bezporuchový provoz.


servis


Pokud již vlastníte některý z výrobků širokého sortimentu, nebo případně uvažujete o jeho nákupu jistě uvítáte možnost dotázat se na cokoli, co Vás k výrobkům zajímá. Dotaz může být obecného rázu, v případě, že potřebujete např. poradit s výběrem vhodného výrobku, ale může být i zcela konkrétní pro vyřešení určitého technického problému, na který jste narazili při provozu stroje. Každopádně na Váš dotaz odpoví specialista v daném oboru a pomůže s řešením.Malotraktor VARI IV PROFI

                                                                                           

Malotraktor VARI IV PROFI je vybaven silným, úsporným a tichým čtyřtaktním motorem HONDA GXV 65 s výkonem 4,4 kW/6,0 HP a kroutícím momentem 11,8 N.m. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích, které jsou stavitelné výškově i stranově a jsou vybaveny bezpečnostním vypínačem zapalování, který v případě pádu obsluhy automaticky zastaví celý stroj. Převodová skříň DSK-317 je mechanická se šnekovým převodem pracujícím v olejové lázni. Malotraktor má celkem tři rychlosti vpřed (2,8 - 10,6 - 12,5 km/h), neutrál a jednu rychlost vzad (3,1 km/h ). Součástí této sestavy je závěs Z-01 pro připojení pasivního příslušenství či návěsu a opěrná noha ON-02 pro snadné uskladnění stroje. Tato sestava obsahuje tažnou nápravu TN-014 (kola 6,5´x14´ s vnějším i vnitřním závažím). Rozteč kol je variabilní 480 nebo 610 mm. Kola jsou vybaveny uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu pro jednoduchou manipulaci, otáčení nebo couvání. Po odaretování těchto volnoběžek je možné se strojem snadno manipulovat, a to i bez nastartovaného motoru. Nosič závaží BZN-005 a nastavovací těleso NT-3 jsou nutností k připojení oboustranného pluhu APH-352. Pomocí nastavovacího tělesa se provádí seřízení pracovní polohy pluhu.

                                                                                                                          | © Firma kugler 2013POWERED BY WEBMAMUTNET S.R.O.  |